Viola Kuniej (+48)602 894 496
 

Na usługę Art Home Staging składa się:

1. konsultacja (również on line) – 300 zł lub konsultacja z raportem – 600 zł
(rozmowa, dokładna analiza nieruchomości oraz identyfikacja klienta docelowego, dzięki której poznaję Ciebie i Twoje oczekiwania – po konsultacji możesz wdrożyć proponowane przeze mnie rozwiązania samodzielnie, albo zdecydować się na dalszą współpracę. Dodatkowo mogę przygotować pisemny raport ze szczegółową wyceną koniecznych prac. Koszt raportu z zaleceniami realizacyjnymi wynosi 300 zł)

2. decluttering – 400 zł
(odgracanie wnętrza, pozbycie się niepotrzebnych rzeczy oraz harmonijne zorganizowanie przestrzeni – po rozpoznaniu Twoich potrzeb i oczekiwań w trakcie konsultacji)
– mieszkanie, które jest zagracone, źle zorganizowane przestrzennie, może wręcz przerażać potencjalnego kupującego lub wynajmującego nieruchomość. Poza tym klient może nie dostrzec walorów nieruchomości. Jeśli masz wrażenie, że sprzątanie tylko powierzchownie rozwiązuje problemy i nadal czujesz, ze żyjesz w chaosie i bałaganie, to decluttering jest dla Ciebie. Należy mieć świadomość, że decluttering to głównie praca z człowiekiem, jego przekonaniami, nawykami i oporami, a w mniejszym stopniu z przedmiotami, których trzeba się pozbyć.

3. metamorfoza Art Home Staging – 1300 zł (+ kosz zakupionych materiałów i przedmiotów wg kosztorysu – wycena indywidualna)
– moje realizacje zapadają w pamięć, bo nie polegają na zwykłym podążaniu za trendami – to ja tworzę trendy.

Zdepersonalizuję Twoje wnętrze, przemebluję je, przearanżuję i udekoruję na nowo, wykorzystując swą intuicję oraz elementy wiedzy z pogranicza psychologii, sztuki, marketingu sensorycznego, feng shui  i własnego doświadczenia. Zmienię wizerunek Twego mieszkania, zdając sobie sprawę, ze decyzje zakupowe wbrew pozorom podejmowane są często pod wpływem impulsu, spowodowanego luźnymi skojarzeniami, a nie w wyniku racjonalnych przesłanek. Zastanawiamy się miesiącami nad nieruchomością marzeń, a to szczegóły mogą przyczynić się do zawarcia bądź rezygnacji z transakcji… Dlatego tak ważne staje się podkreślenie atutów danego wnętrza i ich odpowiednie wyeksponowanie.

4. wynajem dekoracji oraz roślin – 300 zł (piękne przedmioty do wnętrz, z których korzystamy znajdziesz u Kasi, przykładowe rośliny znajdziesz tutaj,)

5. sesja fotograficzna nieruchomości – 500 zł
(pamiętaj, że zdjęcia nieruchomości pracują dla Ciebie – profesjonalna sesja fotograficzna to nie fanaberia, ale opłacalna inwestycja!)

Powyższe usługi można zakupić w pakiecie 1-5 – wtedy cena wynosi 2500 zł (zamiast 2800 zł).

Często mieszkania z dużym potencjałem widnieją w serwisach ogłoszeniowych przez długie miesiące, nie przyciągając żadnego potencjalnego zainteresowanego. Czasami wystarczyłoby wykonać kilka z powyższych czynności, aby taka nieruchomość znalazła nabywcę… Zastanawiam się zawsze wtedy, czy sprzedającemu naprawdę zależy na finalizacji transakcji? Dlaczego nie rozumie, że nieruchomość ma się przede wszystkim podobać przyszłemu, a nie aktualnemu właścicielowi?  To on powinien oczami wyobraźni zobaczyć się w danym wnętrzu i poczuć się jak u siebie… Zaprezentowanie brudnego, zagraconego wnętrza na pewno w tym nie pomoże!

Poszukujesz nowego właściciela dla swojego mieszkania lub domu? Skontaktuj się ze mną i przekonaj się, jak łatwa i przyjemna może być sprzedaż lub wynajem nieruchomości.
Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie, dlatego zapraszam do kontaktu, aby poznać szczegóły oferty i ustalić zakres prac.