Viola Kuniej (+48)602 894 496
 

Joga i relaksacja

Joga dla introwertyków

Jeśli szukasz spokojnego i relaksującego sposobu na złagodzenie stresu i poprawę samopoczucia, to chciałabym zaprosić Cię na cykl wyjątkowych spotkań poświęconych jodze dla introwertyków. Spotkania obejmują:
– praktykę jogi (1h30min)
– relaksację (15min)

Zdaję sobie sprawę, że nie każdy czuje się komfortowo w dużych grupach, dlatego stworzyłam to wydarzenie specjalnie dla osób, które preferują spokojne, kameralne atmosfery, pragną relaksu i wyciszenia.

Od dawna szukałam miejsca do praktykowania jogi, które będzie skrojone specjalnie dla mnie – ze świeczkami, kadzidełkiem, relaksującą muzyką, przyciemnionym światłem i małą ilością osób. Nie znalazłam takiego miejsca, dlatego postanowiłam stworzyć je sama 🙂
 
Podczas naszych zajęć skupimy się na takich praktykach jogi, które pozwolą nam odprężyć się i uspokoić nasze umysły. Będziemy pracować nad technikami oddechowymi, które pomogą nam zwiększyć świadomość i skupienie. Spotkanie zakończy się relaksacją, podczas której czasami będę używać instrumentów etnicznych – np. fletu indiańskiego, tank druma, dzwonków itp.
 
Zajęcia te pomogą znaleźć nasz wewnętrzny spokój i równowagę.
Nieważne, czy jesteś początkującym w jodze, czy już masz doświadczenie w praktykach jogowych, każdy jest mile widziany.
To będzie wspaniała okazja, aby poznać nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach i doświadczyć razem wspaniałego dobroczynnego wpływu jogi na nasze ciało i umysł.

KOSZT uczestnictwa w spotkaniu – 40 zł.
Karnet na 4 wejścia – 140 zł (spotkanie odbywa się raz w tygodniu – wtorek, środa lub czwartek godz 18:00-19:45, dzień będzie ustalany wspólnie)
MIEJSCE: Studio Koincydencje, ul. Tarnopolska 35, Zabrze (można parkować przed Studiem)

Więcej informacji pod nr. tel 602 894 496.
Proszę o kontakt, aby potwierdzić swoją obecność i zarezerwować miejsce, ponieważ ich liczba jest bardzo ograniczona – maksymalnie 6 osób. W tej chwili dysponuję 3 matami, których mogę użyczyć, ale najlepiej jest mieć swoją.

Potwierdzeniem REZERWACJI jest wpłata na konto:
Studio Koincydencje
17 1140 2004 0000 3102 7937 7080
W tytule proszę wpisać: Joga + data

Opłata nie podlega zwrotowi w przypadku odwołania udziału w zajęciach w czasie krótszym niż 6h przed zajęciami.
Serdecznie zapraszam!

Namaste,
Viola