Viola Kuniej (+48)602 894 496
 

warsztaty muzyczne

Intuicyjne granie na instrumentach

warsztaty muzyczne

Każda energia, czy jest to radość, lęk, kreatywność, energia duchowa, czy seksualna, pochodzi z tego samego źródła – i zawsze po prostu przez nas przepływa. Możemy nauczyć się, jak pozwalać sobie w pełni ją poczuć, kiedy się pojawia. A następnie, jako czujące istoty, możemy nauczyć się wykorzystywać ją w twórczy sposób – poprzez sztukę, muzykę, pracę z ciałem, albo podczas uprawiania miłości – i przepuszczać przez siebie oraz wysyłać na zewnątrz, do świata.
Kiedy jesteśmy wrażliwi i czujący, zaczyna nas to przytłaczać i prostszy wydaje się nam się stan zamrożenia i odcięcia, aby niczego nie widzieć i nie czuć. Jednak te stare mechanizmy obronne nie tylko chronią nas przed atakiem, ale również uniemożliwiają nam wejście w kontakt z procesem twórczym. Trzymają nas z dala od nienawiści, ale również od miłości. Odgradzają nas nie tylko od śmierci, ale też od ŻYCIA.
Próbujemy różnych form ucieczki – w szaleństwo, depresję, krzyk, chorobę, romanse… Jednak nikt i nic nie jest w stanie nas uwolnić. Tylko my możemy tego dokonać, odzyskując kontakt ze swoją mocą, zamiast się od niej odcinać. Każdy z nas dysponuje własnymi narzędziami-kluczykami, dzięki którym może stać się wolny/wolna: tańcem, jogą, graniem, śpiewaniem, pisaniem, malowaniem, robieniem zdjęć, czy tworzeniem swetrów na drutach.

Możemy nauczyć się pozostawiać w świadomym kontakcie z energią.
Aby móc raz po raz czuć, jak przez nas przepływa.
Aby wyznaczać jasne granice.
Aby żyć pięknie.

Droga do naszej mocy wiedzie przez nasze ciała. Ciała, w oderwaniu od których żyjemy od pokoleń. Jako czujące istoty (zarówno kobiety, jak i mężczyźni) mamy za zadanie nieustannie wychodzić z głowy i wchodzić do ciała, aby skontaktować się ze swoją wrodzoną pasją, pierwotnym ogniem, źródłem naszej mocy.
Jeśli czujesz to, o czym tutaj piszę, zapraszam Cię na cykl spotkań w Studiu Koincydencje. Nazwałam je Warsztatami muzycznymi, ale tak naprawdę powinnam je nazwać Warsztatami czucia.
Ruszamy z graniem na instrumentach i tańcem – będziemy robić to totalnie intuicyjnie.
Nie martw się, że nie umiesz grać czy tańczyć – ja też nie umiem 😛
Będziemy po prostu wydawać dźwięki i poruszać się tak, jak to poczujemy – w bezpiecznej przestrzeni, bez oceniania, bez konkurowania, bez powagi 😛
Będziemy się dobrze i twórczo bawić, aby poczuć PRZEPŁYW energii.
Wytańczymy naszą radość, nasz smutek, zagramy nasz ból i gniew. Poczujemy wszystkie emocje, uwalniając je i zamieniając na wspólne muzykowanie vel robienie hałasu 😛
Możesz przynieść wszystko, co wydaje dźwięki, garnki, patelnie, pojemniki z ryżem, możesz też nie przynosić nic, na pewno coś się dla Ciebie znajdzie. Będziemy sobie plumkać na: 2 bębnach szamańskich, bębnie obręczowym, rav vastach, fletach indiańskich, tank drumie, fujarach, ukulele, okarynie, kalimbie, klawesynie, drumli metalowej i bambusowej, djembe, grzechotkach z ryżem i… czym jeszcze nam przyjdzie do głowy ❤
Jeśli czujesz dreszcz emocji na widok któregoś z tych instrumentów, to wiedz, że Cię woła!
Jeśli masz ochotę, możesz przynieść coś do jedzenia lub cokolwiek, czym chcesz się podzielić z innymi uczestnikami.
Więcej informacji pod nr. tel 602 894 496
Proszę o kontakt, aby potwierdzić swoją obecność i zarezerwować miejsce.

Wydarzenie na Facebooku:
Intuicyjne granie na instrumentach    piątek, 19.08.2022, godz. 17:00
Intuicyjne granie na instrumentach    piątek, 30.09.2022, godz. 17:00