Viola Kuniej (+48)602 894 496
 

Art Home Staging – artystyczna metamorfoza wnętrza

Oto kilka zdjęć zrobionych przeze mnie w ramach projektu Covid Home Office, kiedy przez 2 tygodnie moja córeczka Ronja siedziała ze mną w domu, bo zamknięto przedszkola. Dlaczego o tym piszę? Zdaję sobie sprawę, że nie są to zdjęcia mieszkania stricte… Ale to właśnie te zdjęcia sprawiły, że dostałam olbrzymi feedback od ludzi (wrzucałam je codziennie na swego FB), którzy zaczęli mnie pytać, jak osiągnąć taki klimat we własnych mieszkaniach.

Postanowiłam pójść za tymi potrzebami i stworzyłam autorską metodę ART HOME STAGING – artystycznej metamorfozy wnętrza – ofertę przeznaczoną dla tych, którzy chcą pięknie mieszkać, podnieść standard mieszkania lub domu pod wynajem lub na sprzedaż, a co za tym idzie – zwiększyć swoje zyski.

Aby nie być gołosłowną, zobacz, jak (malowniczo, nie przeczę!) wyglądało moje mieszkanie, kiedy się do niego wprowadzałam i zaczęłam remont:

Mieszkanie – kawalerka, ma niecałe 33 m kw., ale każdy, kto w nim przebywa twierdzi, że sprawia wrażenie co najmniej o 10 m większego. Jak to sprawiłam? Zastosowałam kilka tricków, które spowodowały, że przestrzeń jest idealnie zagospodarowana i hmm… „pracuje”.

Uwielbiam myśleć o układzie rzeczy, przedmiotów i mebli, to chyba jakiś rodzaj paranoi… Pracuję intuicyjnie, po prostu siadam w przestrzeni i o niej rozmyślam 🙂
Brzmi dziwnie? Nie szkodzi – za to działa!

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak mogę Tobie pomóc, w osiągnięciu podobnego efektu, zerknij tutaj.