Viola Kuniej (+48)602 894 496
 

Co to jest home staging?

Home Staging to kompleks czynności mających na celu zwiększenie atrakcyjności nieruchomości (mieszkania, domu, biura) – jej wyglądu i estetyki oraz wywołanie pozytywnego wrażenia, co ma szczególne znaczenie przy sprzedaży lub wynajmie. Odpowiednie przygotowanie oraz zaprezentowanie wnętrza jest bardzo ważne, ponieważ pierwsze wrażenie robi się tylko raz i to od niego zależy, jaką decyzję podejmie kupujący czy wynajmujący. Konkurencja na rynku jest coraz większa, więc jeśli zamierzasz dobrze wynająć czy sprzedać nieruchomość, musisz się czymś wyróżnić.

Najogólniej mówiąc, home staging polega więc na ukazaniu potencjału i podkreśleniu mocnych stron nieruchomości, tak aby wywołać określone skojarzenia oraz reakcje klienta. Klient wchodząc do mieszkania po home stagingu ma poczuć, że chciałby w nim zamieszkać, ma poczuć jego pozytywną energię, ład i harmonię. W tym celu wykorzystuję elementy wiedzy o marketingu sensorycznym, czyli pobudzającym wszystkie ludzkie zmysły: wzrok, dotyk, słuch, smak i zapach. Posiłkuję się także zasadami feng shui, które pojmuje energię domu, jako oddziaływanie pięciu wschodnich żywiołów: Drzewa, Ognia, Ziemi, Metalu i Wody.

Zakres tej usługi może obejmować kilka elementów. Niekiedy kończy się tylko na przygotowaniu samych dekoracji. Jednak nierzadko home staging łączy się również z pracami montażowymi, transportowymi, czy nawet remontowymi. Więcej informacji znajdziesz w zakładce z ofertą.

Home staging przyspiesza sprzedaż – nawet o 50% i podnosi zyski nawet o 10-15%. A co najważniejsze, koszt tej usługi jest zawsze niższy, niż pierwsza obniżka ceny nieruchomości!

Warto? Na pewno!

Dla kogo jest home staging?

Dla kupujących, sprzedających i wynajmujących nieruchomości, chcących zmienić ich oblicze
Dla agencji nieruchomości – chętnie nawiążę współpracę z pośrednikami handlu nieruchomościami
Dla deweloperów
Dla Ciebie – jeśli chcesz mieszkać w niebanalnym wnętrzu

Home staging krok po kroku

  1. Konsultacja z home stagerem
  2. Ustalenie zakresu prac oraz budżetu
  3. Metamorfoza home staging
  4. Sesja zdjęciowa
  5. Prezentacja nieruchomości

Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie i współpracuję tylko z najlepszymi dekoratorami i projektantami, którzy kochają to, co robią.
Przykładowe dekoracje wykorzystywane przez nas podczas realizacji Art Home Staging możesz zobaczyć na stronie Kasi – Meblokratka.pl oraz w zakładce portfolio, gdzie znajdziesz niebanalne fotografie do wnętrz.

Zapraszam do kontaktu, aby poznać szczegóły oferty.