Viola Kuniej (+48)602 894 496
 

Porozmawiajmy w kręgu


Droga Kobieto, drogi Mężczyzno!

Jeśli brakuje Tobie kontaktu z inspirującymi i empatycznymi osobami, jeśli pragniesz poczuć się wysłuchana/wysłuchany, bez osądzania i krytykowania – zapraszam Cię serdecznie do naszego kręgu!

Wierzę, że każda/każdy z nas jest unikalna/unikalny i posiada dar, którym może podzielić się z innymi – nawet, jeśli jeszcze tego daru w sobie nie odkryła/odkrył. Wierzę, że męskość i żeńskość nie są oddzielnymi wartościami, między którymi istnieje kosmiczna przepaść, jak między Wenus i Marsem, tylko wariantami tego samego, splatającymi się w rożnych proporcjach w jednej osobie. Posługując się językiem Junga, każda kobieta zawiera w sobie pierwiastek męski – animusa, a każdy mężczyzna zawiera w sobie pierwiastek żeński – animę.

Marzy mi się opowieść o spotkaniu dwóch osób. Opowieść o połączeniu się męskich i żeńskich elementów psychiki jednej osoby. Bo każdy z nas jest wszechświatem, a sztywne podziały płciowe są jedna z zasłon na naszych oczach. Każdemu z nas dana jest odrobina zrozumienia, wiedzy, czy mądrości – dochodzimy do niej jednak różnymi drogami. Każdy człowiek ma własny wgląd w całość. Potrzebujemy siebie nawzajem, aby pojąć jednię.

Podczas naszych comiesięcznych spotkań w kręgu, siedzimy przy blasku ognia z kominka, świec i własnych oczu. Bo te błyszczą nam bardzo – czasem z radości, od śmiechu, czasem ze wzruszenia.
Zapraszamy do kręgu naszych przodków, przyjaciół i innych ważnych dla nas ludzi, czasem spotkanych na naszej drodze raz w życiu.
Opowiadamy o swych uczuciach, doświadczeniach i historiach życiowych. A nade wszystko słuchamy, czujemy i akceptujemy. Jesteśmy sobą i nikogo nie udajemy, bo wiemy, że nikt nas nie ocenia i przyjmuje takie/takich, jakie/jacy jesteśmy naprawdę.

Krąg stanowi naturalną przestrzeń dla osób pragnących wyruszyć w drogę samopoznania, ponieważ umożliwia analizowanie problemów z wielu perspektyw jednocześnie.
Krąg ten prowadzony będzie poprzez pracę z ciałem, oddechem, ruchem i dźwiękiem, a przede wszystkim rozmowę o tym, co w nas – kobietach i mężczyznach jest żywe i czym chcemy się podzielić z innymi.
Krąg nie jest formą terapii grupowej.

——————————————-
KOSZT uczestnictwa w Kręgu to 100 zł
DATA: piątek, 12.04.2024, godz 17:00-19:45
MIEJSCE: Studio Koincydencje, ul. Tarnopolska 35, Zabrze (można parkować przed Studiem)
——————————————-

Jeśli masz ochotę, możesz przynieść coś do jedzenia lub cokolwiek, czym chcesz się podzielić z innymi osobami.
Więcej informacji pod nr. tel 602 894 496

Proszę o kontakt, aby potwierdzić swoją obecność i zarezerwować miejsce, ponieważ ich liczba jest ograniczona!

Potwierdzeniem REZERWACJI jest wpłata na konto:
Studio Koincydencje
17 1140 2004 0000 3102 7937 7080
W tytule proszę wpisać: Krąg 26.04.2024

Wpłata za Krąg nie podlega zwrotowi w przypadku odwołania udziału.

Wydarzenie na FB Porozmawiajmy w kręgu w Studiu Koincydencje