Viola Kuniej (+48)602 894 496
 

Wykonuję sesje portretowe (portret zwykły, kreatywny, formalny, lifestyle, konceptualny, surrealistyczny)
reportaż (np. z wydarzenia, urodzin, zabawy ze swym dzieckiem czy psem itp.)
sesje okolicznościowe (sesje rodzinne, dziecięce, pary)
sesje domowe (w domu Klienta)
sesje plenerowe (las, pole, konie, stawy znajdują się tuż obok mojego studia)
akty (bez wulgaryzmu, raczej zabawa formą)
fotomontaż (ogranicza mnie tylko moja wyobraźnia)
oraz wszystko, co zaproponujesz, a ja poczuję, że mogę to zrobić dla Ciebie.
Ceny sesji ustalane są indywidualnie, w zależności od liczby ujęć oraz trudu włożonego w przygotowanie sesji. Zdarza się, że wykonuję zdjęcia za darmo, jeśli projekt jest interesujący dla mnie i przyspieszy bicie mojego serca.
Jeśli przemawia do Ciebie estetyka moich fotografii – skontaktuj się – podstawą mojej pracy jest dialog, nie wykonuję sesji bez indywidualnej rozmowy z Klientem. Ponieważ głęboko angażuję się w moją pracę, możesz mieć wrażenie, że uczestniczysz w sesji fototerapeutycznej – jest to moja autorska metoda otwierania człowieka i wydobywania z niego czegoś, czego sam nie dostrzega.

Jeśli podobają się Tobie moje fotografie i chciałbyś/chciałabyś, aby któraś z nich pojawiła się u Ciebie w firmie, czy też domu, to jest to możliwe, ponieważ większość z nich przeznaczona jest do sprzedaży. Zadzwoń i porozmawiajmy o warunkach zakupu, cenie oraz najlepszej metodzie prezentacji wybranej pracy – współpracuję z najlepszym laboratorium w Polsce, zajmującym się wydrukiem oraz profesjonalną oprawą fotografii.
A może poszukujesz ciekawej wystawy/ekspozycji do swego lokalu, restauracji, placówki kulturalnej, firmy? Możesz zaprosić moje fotografie do siebie – np. podnosząc prestiż imprezy jubileuszowej czy konkretnego eventu. Jestem otwarta również na taką formę współpracy – skontaktuj się ze mną i ustalmy warunki.
Szukasz niebanalnej fotografii na okładkę płyty, książki, do czasopisma, na stronę internetową, które tworzysz? Możliwa jest i taka współpraca – możesz wybrać fotografię, która się Tobie spodobała, albo mogę stworzyć coś zupełnie nowego, pasującego do Twej wizji.
Sesja fotograficzna na prezent? Świetny pomysł!
Sam ustalasz zakres i środki, które chcesz przeznaczyć na prezent dla kogoś, kogo kochasz, albo kto jest dla Ciebie ważny. Ja zajmuję się resztą.

uściski, V.