wykonuję portret (zwykły, kreatywny, biznesowy)
reportaż (np. z wydarzenia, urodzin, zabawy ze swym psem itp.)
sesje okolicznościowe
sesje domowe (tak, w Twoim domu!)
sesje plenerowe (las, pole, konie, stawy znajdują się tuż obok mojego studia)
akty (bez wulgaryzmu, raczej zabawa formą)
fotomontaż oraz wszystko, co zaproponujesz, a ja poczuję, że mogę to zrobić dla Ciebie.

  • ceny sesji ustalane są indywidualnie, w zależności od liczby ujęć oraz trudu włożonego w przygotowanie sesji.
  • zdarza się, że wykonuję zdjęcia za darmo, jeśli projekt jest interesujący dla mnie i przyspieszy bicie mojego serca.
  • jeśli przemawia do Ciebie estetyka moich fotografii – ZADZWOŃ +48 602 894 496 – podstawą mojej pracy jest dialog, nie wykonuję sesji bez indywidualnej rozmowy z Klientem.
  • ponieważ głęboko angażuję się w moją pracę, możesz mieć wrażenie, że uczestniczysz w sesji fototerapeutycznej – jest to moja autorska metoda otwierania człowieka i wydobywania z niego czegoś, czego sam nie dostrzega.

jeśli podobają się Tobie moje fotografie i chciałbyś/chciałabyś, aby któraś z nich pojawiła się u Ciebie w firmie, czy też domu, to jest to możliwe, ponieważ większość z nich przeznaczona jest do sprzedaży. ZADZWOŃ +48 602 894 496 i porozmawiajmy o możliwościach zakupu, cenie oraz najlepszej metodzie prezentacji wybranej pracy – współpracuję z najlepszym laboratorium w Polsce, zajmującym się wydrukiem oraz profesjonalną oprawą fotografii.

a może poszukujesz ciekawej wystawy/ekspozycji do swego lokalu, restauracji, placówki kulturalnej, firmy? możesz zaprosić moje fotografie do siebie – np. podnosząc prestiż imprezy jubileuszowej czy konkretnego eventu. jestem otwarta również na taką formę współpracy – ZADZWOŃ +48 602 894 496 i ustalmy warunki.

szukasz niebanalnej fotografii na okładkę płyty, książki, do czasopisma, na stronę internetową, które tworzysz? możliwa jest i taka współpraca – możesz wybrać fotografię, która się Tobie spodobała, albo mogę stworzyć coś zupełnie nowego, pasującego do twej wizji.

sesja fotograficzna na prezent? świetny pomysł!
sam ustalasz zakres i środki, które chcesz przeznaczyć na prezent dla kogoś, kogo kochasz, albo kto jest dla Ciebie ważny. ja zajmuję się resztą.

uściski, V.